Upsidedown is a WordPress theme design that brings blog posts rising above inverted header and footer components.

“e-ticaretin kara kutusu: pazarlama üzerine hikayeler” halihazırda e-ticaret sitesi, yani online mağazası olanlar göz önünde bulundurularak yazılmış, e-ticaret özelinde pazarlama konularını ele alan bir kitap. aynı zamanda ilk kitabım olma özelliğini de taşıyor 🙂

her ne kadar e-ticaret şirketlerine yönelik pazarlama faaliyetlerinin, e-ticaretten uzak bir işletmenin yürüttüğü pazarlama faaliyetlerinden çok büyük farklılıkları olmasa da e-ticaret temelli bir iş yapılıyorsa pazarlama konusunda dikkate almanız gereken ya da öne çıkarmanız gereken konular, stratejiler söz konusu… pazarlama her yerde pazarlama olabilir ama online satış dünyası daha farklı dinamikler üzerine kurulu bir yapı.

süreç yönetiminden tasarıma, pazarlama planlarının oluşturulmasından sanal pos seçimine kadar farklı konuların ele alındığı bu kitap umarım sizin için yararlı bir kaynak olur.

sorularınız olursa bana her zaman buradan ulaşabilirsiniz.

ticari amaçlı kullanmamak ya da içeriğini değiştirmemek kaydıyla kitaptan istediğiniz gibi alıntı yapabilir, yazdıklarımı çoğaltabilir ya da basabilirsiniz.

%d bloggers like this: